rorzad okolice Dąbrowy górniczej, sosnowca, katowic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • joe_simpson
    Classic
    • 2018
    • 2

    rorzad okolice Dąbrowy górniczej, sosnowca, katowic

    Zamieszczone przez miodowy
    Sor, ale tam nie pamiętam czy kiedykolwiek jechałem z ręką na sercu przepisowo 70...
    no właśnie
  • joe_simpson
    Classic
    • 2014
    • 15

    #2
    rorzad okolice Dąbrowy górniczej, sosnowca, katowic

    witam, chyba przyszła pora na wymiane rozrzadu coraz bardziej słychac przy rozruchu (chociaż u mnie słychac przy wyższych temperaturach, zimą miałem spokój a z tego co tutaj wyczytałem wszyscy pisza odwrotnie) czy ktos mi powie ile może mnie kosztować rozrzad w moim 1,4 tsi 2010 rocznik 66 tys km, wolałbym poza ASO nie mam 3tys na wymiane bo z tego co sie orientuje tyle tam wołają, z tego co tutaj wyczytałem ceny wahają sie w okolicy 1,5 tys ale mało kto pisze o tsi przynajmniej nie moge znaleźć, pomożecie ??

    Komentarz

    • phpion
      Rider
      • 2013
      • 332
      • Mitshibishi

      #3
      Może z opóźnieniem, a może nie. Polecam warsztat w Sosnowcu na ulicy Radocha - bodajże Tom Cars. Jadąc w stronę mysłowickiej giełdy mijasz tory kolejowe, wiadukt i tuż za wiaduktem w lewo. Z zewnątrz może nie wzbudza zaufania, ale robią dobrze i tanio, a do tego nie naciągają na zbędne naprawy. Cała firmowa flota jest tam serwisowana (Mondeo + Fusiony), ja też robiłem tam sporo napraw. Czy ogarną Octavię - nie wiem, warto zadzwonić. Tel: 600 052 679

      Komentarz

      • joe_simpson
        Classic
        • 2014
        • 15

        #4
        dzieki, jak juz będe musiał to napewno tam zadzwonie, od paru dni ani razu nie klekotał więc narazie czekam

        Komentarz

        Pracuję...